IXEN60N120
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IGBT NPT3 1200V 100A SOT-227B
Φύλλα δεδομένων: IXEN60N120.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXEN60N120
Αριθμός εξαρτήματος IXEN60N120 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή IGBT NPT3 1200V 100A SOT-227B Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5256 pcs Φύλλο δεδομένων IXEN60N120.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 1200V VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2.7V @ 15V, 60A
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-227B Σειρά -
Ισχύς - Max 445W Συσκευασία / υπόθεση SOT-227-4, miniBLOC
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ) NTC θερμίστορ No
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Cies) @ Vce 3.8nF @ 25V
Εισαγωγή Standard IGBT Τύπος NPT
Λεπτομερής περιγραφή IGBT Module NPT Single 1200V 100A 445W Chassis Mount SOT-227B Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) 800µA
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 100A Διαμόρφωση Single