IXBT24N170
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXBT24N170 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος IGBT 1700V 60A 250W TO268
Φύλλα δεδομένων: IXBT24N170.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
30 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXBT24N170
Αριθμός εξαρτήματος IXBT24N170 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή IGBT 1700V 60A 250W TO268 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4449 pcs Φύλλο δεδομένων IXBT24N170.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 1700V VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2.5V @ 15V, 24A
Test Condition - Td (on / off) στους 25 ° C -
εναλλαγή Ενέργειας - Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-268
Σειρά BIMOSFET™ Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 1.06µs
Ισχύς - Max 250W Συσκευασία Tube
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος εισόδου Standard IGBT Τύπος -
πύλη Χρέωση 140nC Λεπτομερής περιγραφή IGBT 1700V 60A 250W Surface Mount TO-268
Τρέχουσες - Συλλέκτης παλμικού (ICM) 230A Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 60A