FMD47-06KC5
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 600V 47A I4-PAC-5
Φύλλα δεδομένων: FMD47-06KC5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FMD47-06KC5
Αριθμός εξαρτήματος FMD47-06KC5 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 600V 47A I4-PAC-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3801 pcs Φύλλο δεδομένων FMD47-06KC5.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.5V @ 3mA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ISOPLUS i4-PAC™
Σειρά CoolMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 45 mOhm @ 44A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση ISOPLUSi5-Pak™ Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 6800pF @ 100V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 190nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 600V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 600V 47A (Tc) Through Hole ISOPLUS i4-PAC™ Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 47A (Tc)