FII24N17AH1
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IGBT PHASE LEG HV ISOPLUS I4PAK5
Φύλλα δεδομένων: FII24N17AH1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FII24N17AH1
Αριθμός εξαρτήματος FII24N17AH1 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 2561 pcs Φύλλο δεδομένων FII24N17AH1.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 1700V VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 6V @ 15V, 16A
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ISOPLUS i4-PAC™ Σειρά -
Ισχύς - Max 140W Συσκευασία / υπόθεση i4-Pac™-5
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) NTC θερμίστορ No
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Cies) @ Vce 2.4nF @ 25V
Εισαγωγή Standard IGBT Τύπος NPT
Λεπτομερής περιγραφή IGBT Array NPT Half Bridge 1700V 18A 140W Through Hole ISOPLUS i4-PAC™ Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) 100µA
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 18A Διαμόρφωση Half Bridge