DSS6-0045AS
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 45V 6A TO252AA
Φύλλα δεδομένων: DSS6-0045AS.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DSS6-0045AS
Αριθμός εξαρτήματος DSS6-0045AS Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 45V 6A TO252AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 139759 pcs Φύλλο δεδομένων DSS6-0045AS.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 630mV @ 6A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 45V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-252AA Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Schottky Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 45V 6A Surface Mount TO-252AA
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 300µA @ 45V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 6A