DSS2-40BB
IXYSIXYS
IXYS
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: DSS2-40BB
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 40V 2A SMB
Φύλλα δεδομένων: DSS2-40BB.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DSS2-40BB
Αριθμός εξαρτήματος DSS2-40BB Κατασκευαστής IXYS
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 40V 2A SMB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5580 pcs Φύλλο δεδομένων DSS2-40BB.pdf
Τάσης - Peak Reverse (Max) Schottky Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 2A
Τάσης - Ανάλυση SMB (DO-214AA) Σειρά -
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io)
Αντίσταση @ Αν, F - Πόλωση DO-214AA, SMB
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή DSS2-40BB Διευρυμένη περιγραφή Diode Schottky 40V 2A Surface Mount SMB (DO-214AA)
Διαμόρφωση δίοδος 500µA @ 40V Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 40V 2A SMB
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 420mV @ 2A Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 40V
Χωρητικότητα @ VR, F -55°C ~ 150°C