DSS1-40BA
IXYSIXYS
IXYS
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: DSS1-40BA
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 40V 1A SMA
Φύλλα δεδομένων: DSS1-40BA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DSS1-40BA
Αριθμός εξαρτήματος DSS1-40BA Κατασκευαστής IXYS
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 40V 1A SMA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4096 pcs Φύλλο δεδομένων DSS1-40BA.pdf
Τάσης - Peak Reverse (Max) Schottky Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1A
Τάσης - Ανάλυση SMA (DO-214AC) Σειρά -
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io)
Αντίσταση @ Αν, F - Πόλωση DO-214AC, SMA
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή DSS1-40BA Διευρυμένη περιγραφή Diode Schottky 40V 1A Surface Mount SMA (DO-214AC)
Διαμόρφωση δίοδος 100µA @ 40V Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 40V 1A SMA
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 420mV @ 1A Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 40V
Χωρητικότητα @ VR, F -55°C ~ 150°C