DSEP30-06B
IXYSIXYS
DSEP30-06B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος DIODE GEN 600V 30A ISOPLUS247
Φύλλα δεδομένων: DSEP30-06B.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
30 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DSEP30-06B
Αριθμός εξαρτήματος DSEP30-06B Κατασκευαστής IXYS
Περιγραφή DIODE GEN 600V 30A ISOPLUS247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 28112 pcs Φύλλο δεδομένων DSEP30-06B.pdf
Τάσης - Peak Reverse (Max) Standard Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 30A
Τάσης - Ανάλυση ISOPLUS247™ (BR) Σειρά HiPerFRED™
Κατάσταση RoHS Tube Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io)
Αντίσταση @ Αν, F - Πόλωση ISOPLUS247™
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 30ns τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή DSEP30-06B Διευρυμένη περιγραφή Diode Standard 600V 30A Through Hole ISOPLUS247™ (BR)
Διαμόρφωση δίοδος 250µA @ 600V Περιγραφή DIODE GEN 600V 30A ISOPLUS247
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 2.51V @ 30A Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 600V
Χωρητικότητα @ VR, F -55°C ~ 175°C