DSB60C30HB
IXYS CorporationIXYS Corporation
DSB60C30HB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V TO247AD
Φύλλα δεδομένων: DSB60C30HB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
30 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DSB60C30HB
Αριθμός εξαρτήματος DSB60C30HB Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V TO247AD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 36210 pcs Φύλλο δεδομένων DSB60C30HB.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 530mV @ 30A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 30V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247AD (HB) Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-3P-3 Full Pack Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Schottky Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 30V 30A Through Hole TO-3P-3 Full Pack Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 20mA @ 30V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 30A