DSA50C100HB
IXYS CorporationIXYS Corporation
DSA50C100HB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO247
Φύλλα δεδομένων: DSA50C100HB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
30 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DSA50C100HB
Αριθμός εξαρτήματος DSA50C100HB Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 37462 pcs Φύλλο δεδομένων DSA50C100HB.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 25A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 100V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247AD Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3 Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 175°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Schottky Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 25A Through Hole TO-247-3 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 450µA @ 100V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 25A