DSA30I100PA
IXYS CorporationIXYS Corporation
DSA30I100PA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 100V 30A TO220AC
Φύλλα δεδομένων: DSA30I100PA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DSA30I100PA
Αριθμός εξαρτήματος DSA30I100PA Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 100V 30A TO220AC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 80670 pcs Φύλλο δεδομένων DSA30I100PA.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 950mV @ 30A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 100V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AC Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-2 Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 175°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Schottky Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 100V 30A Through Hole TO-220AC
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 900µA @ 100V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 30A