DSA120X150LB
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V SMPD
Φύλλα δεδομένων: DSA120X150LB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
45 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DSA120X150LB
Αριθμός εξαρτήματος DSA120X150LB Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V SMPD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7183 pcs Φύλλο δεδομένων DSA120X150LB.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 930mV @ 60A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 150V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ISOPLUS-SMPD™.B Ταχύτητα Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 9-SMD Module Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 175°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Διαμόρφωση δίοδος 2 Independent Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 2 Independent Schottky 150V 75A Surface Mount 9-SMD Module
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1mA @ 150V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 75A