DPF120X200NA
IXYS CorporationIXYS Corporation
DPF120X200NA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος DIODE GEN PURP 200V 120A SOT227B
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DPF120X200NA
Αριθμός εξαρτήματος DPF120X200NA Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή DIODE GEN PURP 200V 120A SOT227B Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5212 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 200V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-227B
Ταχύτητα Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) Σειρά -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση SOT-227-4, miniBLOC
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Standard
Λεπτομερής περιγραφή Diode Standard 200V 120A Chassis Mount SOT-227B Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 120A