DHG5I600PA
IXYS CorporationIXYS Corporation
DHG5I600PA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος DIODE GEN PURP 600V 5A TO220AC
Φύλλα δεδομένων: DHG5I600PA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DHG5I600PA
Αριθμός εξαρτήματος DHG5I600PA Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή DIODE GEN PURP 600V 5A TO220AC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 71384 pcs Φύλλο δεδομένων DHG5I600PA.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 2.2V @ 5A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 600V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AC Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 35ns
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-2
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 32 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Standard
Λεπτομερής περιγραφή Diode Standard 600V 5A Through Hole TO-220AC Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 10µA @ 600V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 5A Χωρητικότητα @ VR, F -