DHG20C600PB
IXYS CorporationIXYS Corporation
DHG20C600PB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος DIODE ARRAY GP 600V 10A TO220AB
Φύλλα δεδομένων: DHG20C600PB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DHG20C600PB
Αριθμός εξαρτήματος DHG20C600PB Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή DIODE ARRAY GP 600V 10A TO220AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 34517 pcs Φύλλο δεδομένων DHG20C600PB.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 2.37V @ 10A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 600V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 35ns
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 32 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Standard
Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 600V 10A Through Hole TO-220-3
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 15µA @ 600V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 10A