DHF30IM600QB
IXYSIXYS
DHF30IM600QB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος DIODE GEN PURP 600V 30A TO3P
Φύλλα δεδομένων: DHF30IM600QB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
30 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DHF30IM600QB
Αριθμός εξαρτήματος DHF30IM600QB Κατασκευαστής IXYS
Περιγραφή DIODE GEN PURP 600V 30A TO3P Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 26042 pcs Φύλλο δεδομένων DHF30IM600QB.pdf
Τάσης - Peak Reverse (Max) Standard Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 30A
Τάσης - Ανάλυση TO-3P Σειρά -
Κατάσταση RoHS Tube Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io)
Αντίσταση @ Αν, F - Πόλωση TO-3P-3, SC-65-3
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 35ns τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή DHF30IM600QB
Διευρυμένη περιγραφή Diode Standard 600V 30A Through Hole TO-3P Διαμόρφωση δίοδος 50µA @ 600V
Περιγραφή DIODE GEN PURP 600V 30A TO3P Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 2.36V @ 30A
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 600V Χωρητικότητα @ VR, F -55°C ~ 150°C