CS20-22MOF1
IXYS CorporationIXYS Corporation
CS20-22MOF1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος THYRISTOR PHASE 2200V I4-PAC
Φύλλα δεδομένων: CS20-22MOF1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CS20-22MOF1
Αριθμός εξαρτήματος CS20-22MOF1 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή THYRISTOR PHASE 2200V I4-PAC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5691 pcs Φύλλο δεδομένων CS20-22MOF1.pdf
Τάσης - Κρατικές (VTM) (Max) 1.5V Τάσης - μέλος Off 2.2kV
Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 2.3V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ISOPLUS i4-PAC™
Σειρά - SCR Τύπος Standard Recovery
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση i4-Pac™-4, Isolated
Αλλα ονόματα CS2022MOF1 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή SCR 2.2kV Standard Recovery Through Hole ISOPLUS i4-PAC™ Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (AV)) (Max) 18A
Τρέχουσες - Off μέλος (Max) 50µA Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 200A @ 50Hz
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 150mA Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 250mA