CMA50P1600FC
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MOD THYRISTOR DUAL 1600V I4-PAC
Φύλλα δεδομένων: CMA50P1600FC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CMA50P1600FC
Αριθμός εξαρτήματος CMA50P1600FC Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOD THYRISTOR DUAL 1600V I4-PAC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 10602 pcs Φύλλο δεδομένων CMA50P1600FC.pdf
Τάσης - μέλος Off 1.6kV Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 1.4V
Δομή Series Connection - All SCRs Σειρά -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση i4-Pac™-5
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ) Αριθμός SCRs, Δίοδοι 2 SCRs
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή SCR Module 1.6kV 79A Series Connection - All SCRs Through Hole i4-Pac™-5 Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 79A
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (AV)) (Max) 50A Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 720A, 780A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 100mA Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 80mA