RC3-2.5-01LS
II-VI MarlowII-VI Marlow
RC3-2.5-01LS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: II-VI Marlow
Περιγραφή προϊόντος TEM 16X16X3.94MM
Φύλλα δεδομένων: 1.RC3-2.5-01LS.pdf2.RC3-2.5-01LS.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
60 pcs
120 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RC3-2.5-01LS
Αριθμός εξαρτήματος RC3-2.5-01LS Κατασκευαστής II-VI Marlow
Διαθέσιμη ποσότητα 5353 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RC3-2.5-01LS.pdf2.RC3-2.5-01LS.pdf
Τάσης - Max 3.6V Σειρά RC3-2.5
Λειτουργία του πίνακα 1.20 Ohms Qmax @ Θ 6.0W @ 25°C
Περίγραμμα L x Π x Υ 20.50mm x 16.00mm x 3.94mm Αλλα ονόματα 1681-1059
Θερμοκρασία λειτουργίας 85°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Lead Wires, Lapped, Sealed Λεπτομερής περιγραφή Peltier Module 20.50mm x 16.00mm x 3.94mm 6.0W @ 25°C 2.5A 85°C
Delta Tmax @ Θ 65°C @ 27°C Τρέχουσες - Max 2.5A