XLL536173.370781I
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
XLL536173.370781I Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή προϊόντος OSC XO 173.370781MHZ LVDS SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.XLL536173.370781I.pdf2.XLL536173.370781I.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος XLL536173.370781I Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 4773 pcs Φύλλο δεδομένων 1.XLL536173.370781I.pdf2.XLL536173.370781I.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.203" L x 0.132" W (5.15mm x 3.35mm) Σειρά XPRESSO™ FXO-LC53
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Strip
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή LVDS
Αλλα ονόματα FXO-LC536R-173.370781
FXO-LC536R-173.370781-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.055" (1.40mm)
Λειτουργία Enable/Disable Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm
Συχνότητα 173.370781MHz Λεπτομερής περιγραφή 173.370781MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 100mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) -