MK1581-01GILFTR
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC CLK GENERATOR T1/E1 16-TSSOP
Φύλλα δεδομένων: MK1581-01GILFTR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MK1581-01GILFTR Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 4175 pcs Φύλλο δεδομένων MK1581-01GILFTR.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.15 V ~ 3.45 V Τύπος Clock Generator
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 16-TSSOP Σειρά -
Λόγος - Είσοδος: Έξοδος 2:1 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) PLL No
Παραγωγή CMOS Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Εισαγωγή Clock, Crystal Συχνότητα - Max 2.048MHz
Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής Yes/No Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος No/No
Αριθμός μέρους βάσης MK1581-01
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MK1581-01GITR
MK1581-01GITR
Σε απόθεμα: 5028 pcs
Κατεβάστε: MK1581-01GITR.pdf
RFQ
MK1581FE-R52
MK1581FE-R52
Κατασκευαστές: Ohmite
Περιγραφή: RES 1.58K OHM 1/4W 1% AXIAL
Σε απόθεμα: 3316625 pcs
Κατεβάστε: MK1581FE-R52.pdf
RFQ
MK1581-01GI
MK1581-01GI
Κατεβάστε: MK1581-01GI.pdf
MK1575-01GLF
MK1575-01GLF
Περιγραφή: IC CLK DATA REC VIDEO 80MHZ