MC88915TEI160R2
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
MC88915TEI160R2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή προϊόντος IC PLL CLOCK DRIVER 28-PLCC
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MC88915TEI160R2 Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 12104 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια 4.75 V ~ 5.25 V Τύπος PLL Clock Driver
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 28-PLCC (11.5x11.5) Σειρά -
Λόγος - Είσοδος: Έξοδος 2:8 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 28-LCC (J-Lead) PLL Yes with Bypass
Παραγωγή CMOS, TTL Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Εισαγωγή TTL Συχνότητα - Max 160MHz