IDT79RV4640-150DUG
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MPU MIPS-I 150MHZ 128QFP
Φύλλα δεδομένων: IDT79RV4640-150DUG.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IDT79RV4640-150DUG Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή IC MPU MIPS-I 150MHZ 128QFP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4856 pcs Φύλλο δεδομένων IDT79RV4640-150DUG.pdf
Τάσης - I / O 3.3V USB -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 128-PQFP (28x28) Ταχύτητα 150MHz
Σειρά - Χαρακτηριστικά ασφαλείας -
SATA - Ελεγκτές RAM DRAM
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 128-BQFP
Αλλα ονόματα 79RV4640-150DUG Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 85°C (TC)
Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 1 Core, 64-Bit Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επιτάχυνση γραφικών No
Ethernet - Ελεγκτές οθόνης και διεπαφής -
Λεπτομερής περιγραφή MIPS-I Microprocessor IC - 1 Core, 64-Bit 150MHz 128-PQFP (28x28) core επεξεργαστή MIPS-I