IDT79RC32V364-100DA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MPU MIPS32 100MHZ 144TQFP
Φύλλα δεδομένων: IDT79RC32V364-100DA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IDT79RC32V364-100DA Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή IC MPU MIPS32 100MHZ 144TQFP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4286 pcs Φύλλο δεδομένων IDT79RC32V364-100DA.pdf
Τάσης - I / O 3.3V USB -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 144-TQFP (20x20) Ταχύτητα 100MHz
Σειρά - Χαρακτηριστικά ασφαλείας -
SATA - Ελεγκτές RAM SDRAM
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 144-LQFP
Αλλα ονόματα 79RC32V364-100DA Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA)
Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 1 Core, 32-Bit Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Επιτάχυνση γραφικών No
Ethernet - Ελεγκτές οθόνης και διεπαφής -
Λεπτομερής περιγραφή MIPS32 Microprocessor IC - 1 Core, 32-Bit 100MHz 144-TQFP (20x20) core επεξεργαστή MIPS32