IDT79RC32T355-133DH
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MPU INTERPRISE 133MHZ 208QFP
Φύλλα δεδομένων: IDT79RC32T355-133DH.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IDT79RC32T355-133DH Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή IC MPU INTERPRISE 133MHZ 208QFP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5822 pcs Φύλλο δεδομένων IDT79RC32T355-133DH.pdf
Τάσης - I / O 2.5V, 3.3V USB USB 1.1 (1)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 208-PQFP (28x28) Ταχύτητα 133MHz
Σειρά Interprise™ Χαρακτηριστικά ασφαλείας -
SATA - Ελεγκτές RAM SDRAM
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 208-BFQFP
Αλλα ονόματα 79RC32T355-133DH Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA)
Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 1 Core, 32-Bit Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Επιτάχυνση γραφικών No
Ethernet 10/100 Mbps (1) Ελεγκτές οθόνης και διεπαφής -
Λεπτομερής περιγραφή MIPS-II Microprocessor IC Interprise™ 1 Core, 32-Bit 133MHz 208-PQFP (28x28) core επεξεργαστή MIPS-II