IDT79R4700-100DP
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MPU MIPS-I 100MHZ 208QFP
Φύλλα δεδομένων: IDT79R4700-100DP.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IDT79R4700-100DP Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή IC MPU MIPS-I 100MHZ 208QFP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5170 pcs Φύλλο δεδομένων IDT79R4700-100DP.pdf
Τάσης - I / O 5.0V USB -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 208-PQFP (28x28) Ταχύτητα 100MHz
Σειρά - Χαρακτηριστικά ασφαλείας -
SATA - Ελεγκτές RAM -
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 208-BFQFP Exposed Pad
Αλλα ονόματα 79R4700-100DP Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 85°C (TC)
Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 1 Core, 64-Bit Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Επιτάχυνση γραφικών No
Ethernet - Ελεγκτές οθόνης και διεπαφής -
Λεπτομερής περιγραφή MIPS-I Microprocessor IC - 1 Core, 64-Bit 100MHz 208-PQFP (28x28) core επεξεργαστή MIPS-I