IDT79R3041-33J8
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MPU MIPS-I 33MHZ 84PLCC
Φύλλα δεδομένων: IDT79R3041-33J8.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IDT79R3041-33J8 Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή IC MPU MIPS-I 33MHZ 84PLCC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4181 pcs Φύλλο δεδομένων IDT79R3041-33J8.pdf
Τάσης - I / O 5.0V USB -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 84-PLCC (29.21x29.21) Ταχύτητα 33MHz
Σειρά - Χαρακτηριστικά ασφαλείας -
SATA - Ελεγκτές RAM DRAM
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 84-LCC (J-Lead)
Αλλα ονόματα 79R3041-33J8 Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 85°C (TC)
Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 1 Core, 32-Bit Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Επιτάχυνση γραφικών No
Ethernet - Ελεγκτές οθόνης και διεπαφής -
Λεπτομερής περιγραφή MIPS-I Microprocessor IC - 1 Core, 32-Bit 33MHz 84-PLCC (29.21x29.21) core επεξεργαστή MIPS-I