IDT74FCT88915TT70PY
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC PLL CLK GENERATOR 28-SSOP
Φύλλα δεδομένων: IDT74FCT88915TT70PY.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IDT74FCT88915TT70PY Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 6018 pcs Φύλλο δεδομένων IDT74FCT88915TT70PY.pdf
Τάσης - Προμήθεια 4.75 V ~ 5.25 V Τύπος Fanout Distribution, Multiplexer, Zero Delay Buffer
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 28-SSOP Σειρά 74FCT
Λόγος - Είσοδος: Έξοδος 2:8 Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) PLL Yes with Bypass
Παραγωγή LVCMOS, LVTTL Αλλα ονόματα 74FCT88915TT70PY
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Εισαγωγή LVTTL
Συχνότητα - Max 70MHz Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής Yes/Yes