IDT72V7290L10BB
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC FIFO 256X9 10NS 256BGA
Φύλλα δεδομένων: IDT72V7290L10BB.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IDT72V7290L10BB Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 4873 pcs Φύλλο δεδομένων IDT72V7290L10BB.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.15V ~ 3.45V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 256-PBGA (17x17)
Σειρά 72V Retransmit Δυνατότητα Yes
Προγραμματιζόμενη Σημαίες Υποστήριξη Yes Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 256-BBGA Αλλα ονόματα 72V7290L10BB
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 4 (72 Hours) Μέγεθος μνήμης 2.25M (32K x 72)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λειτουργία Synchronous
Υποστήριξη FWFT Yes επέκταση Τύπος Depth, Width
Ρυθμός δεδομένων 100MHz Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 75mA