IDT72V71623BCG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT72V71623BCG8 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή προϊόντος IC DGTL SW 2048X2048 144-BGA
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IDT72V71623BCG8 Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 5963 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση τροφοδοσίας Πηγή Single Supply Τάσης - Προμήθεια 3 V ~ 3.6 V
Τύπος Multiplexer Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 144-CABGA (13x13)
Σειρά 72V Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 144-LBGA Αλλα ονόματα 72V71623BCG8
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
ανεξάρτητα κυκλώματα 1 Λεπτομερής περιγραφή Multiplexer 1 x 1:16 144-CABGA (13x13)
Τρέχουσες - Έξοδος High, Low - Κύκλωμα 1 x 1:16
Αριθμός μέρους βάσης 72V71623
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
IDT72V70810PF8
IDT72V70810PF8
Περιγραφή: IC DGTL SW 1024X1024 3.3V 64TQFP