IDT72V3694L15PF
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC FIFO 131X18 15NS 128QFP
Φύλλα δεδομένων: IDT72V3694L15PF.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IDT72V3694L15PF Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 5149 pcs Φύλλο δεδομένων IDT72V3694L15PF.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.15V ~ 3.45V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 128-TQFP (14x20)
Σειρά 72V Retransmit Δυνατότητα Yes
Προγραμματιζόμενη Σημαίες Υποστήριξη Yes Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 128-LQFP Αλλα ονόματα 72V3694L15PF
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Μέγεθος μνήμης 2.25M (32K x 36 x 2)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λειτουργία Synchronous
Υποστήριξη FWFT Yes επέκταση Τύπος Width
Ρυθμός δεδομένων 66.7MHz Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 400mA