IDT72V3682L15PFGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT72V3682L15PFGI Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή προϊόντος IC FIFO 32768X36 15NS 120QFP
Φύλλα δεδομένων: IDT72V3682L15PFGI.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IDT72V3682L15PFGI Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 5380 pcs Φύλλο δεδομένων IDT72V3682L15PFGI.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.15V ~ 3.45V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 120-TQFP (14x14)
Σειρά 72V Retransmit Δυνατότητα No
Προγραμματιζόμενη Σημαίες Υποστήριξη Yes Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 120-LQFP Αλλα ονόματα 72V3682L15PFGI
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Μέγεθος μνήμης 1.125M (16K x 36 x 2)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λειτουργία Synchronous
Υποστήριξη FWFT Yes επέκταση Τύπος Width
Ρυθμός δεδομένων 66.7MHz Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 400mA