IDT72V3641L20PF
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT72V3641L20PF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή προϊόντος IC SYNCFIFO 1024X36 20NS 120TQFP
Φύλλα δεδομένων: IDT72V3641L20PF.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IDT72V3641L20PF Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 4679 pcs Φύλλο δεδομένων IDT72V3641L20PF.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3V ~ 3.6V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 120-TQFP (14x14)
Σειρά 72V Retransmit Δυνατότητα Yes
Προγραμματιζόμενη Σημαίες Υποστήριξη Yes Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 120-LQFP Αλλα ονόματα 72V3641L20PF
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Μέγεθος μνήμης 36K (1K x 36)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λειτουργία Synchronous
Υποστήριξη FWFT Yes επέκταση Τύπος Depth, Width
Ρυθμός δεδομένων 50MHz Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 400µA