IDT71V65602S133BQ
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT71V65602S133BQ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή προϊόντος IC SRAM 9M PARALLEL 119PBGA
Φύλλα δεδομένων: IDT71V65602S133BQ.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IDT71V65602S133BQ Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 4792 pcs Φύλλο δεδομένων IDT71V65602S133BQ.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page - Τάσης - Προμήθεια 3.135 V ~ 3.465 V
Τεχνολογία SRAM - Synchronous ZBT Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 119-PBGA (14x22)
Σειρά - Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 119-BGA Αλλα ονόματα 71V65602S133BQ
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Τύπος μνήμης Volatile
Μέγεθος μνήμης 9Mb (256K x 36) Διασύνδεση μνήμης Parallel
Μορφή μνήμης SRAM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Λεπτομερής περιγραφή SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 9Mb (256K x 36) Parallel 133MHz 4.2ns 119-PBGA (14x22) Συχνότητα ρολογιού 133MHz