IDT71V3558SA100BG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT71V3558SA100BG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή προϊόντος IC SRAM 4.5M PARALLEL 119PBGA
Φύλλα δεδομένων: IDT71V3558SA100BG.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IDT71V3558SA100BG Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 5123 pcs Φύλλο δεδομένων IDT71V3558SA100BG.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page - Τάσης - Προμήθεια 3.135 V ~ 3.465 V
Τεχνολογία SRAM - Synchronous ZBT Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 119-PBGA (14x22)
Σειρά - Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 119-BGA Αλλα ονόματα 71V3558SA100BG
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 4.5Mb (256K x 18) Parallel 100MHz 5ns 119-PBGA (14x22) Συχνότητα ρολογιού 100MHz