IDT71V3556S150BQ
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT71V3556S150BQ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή προϊόντος IC SRAM 4.5M PARALLEL 165CABGA
Φύλλα δεδομένων: IDT71V3556S150BQ.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IDT71V3556S150BQ Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 4446 pcs Φύλλο δεδομένων IDT71V3556S150BQ.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page - Τάσης - Προμήθεια 3.135 V ~ 3.465 V
Τεχνολογία SRAM - Synchronous ZBT Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 165-CABGA (13x15)
Σειρά - Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 165-TBGA Αλλα ονόματα 71V3556S150BQ
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 150MHz 3.8ns 165-CABGA (13x15) Συχνότητα ρολογιού 150MHz