IDT71V2576S150PFI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT71V2576S150PFI Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή προϊόντος IC SRAM 4.5M PARALLEL 100TQFP
Φύλλα δεδομένων: 1.IDT71V2576S150PFI.pdf2.IDT71V2576S150PFI.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IDT71V2576S150PFI Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 5600 pcs Φύλλο δεδομένων 1.IDT71V2576S150PFI.pdf2.IDT71V2576S150PFI.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page - Τάσης - Προμήθεια 3.135 V ~ 3.465 V
Τεχνολογία SRAM - Synchronous Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 100-TQFP (14x14)
Σειρά - Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 100-LQFP Αλλα ονόματα 71V2576S150PFI
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή SRAM - Synchronous Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 150MHz 3.8ns 100-TQFP (14x14) Συχνότητα ρολογιού 150MHz