IDT71V25761SA200BGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT71V25761SA200BGI Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή προϊόντος IC SRAM 4.5M PARALLEL 119PBGA
Φύλλα δεδομένων: 1.IDT71V25761SA200BGI.pdf2.IDT71V25761SA200BGI.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IDT71V25761SA200BGI Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 5969 pcs Φύλλο δεδομένων 1.IDT71V25761SA200BGI.pdf2.IDT71V25761SA200BGI.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page - Τάσης - Προμήθεια 3.135 V ~ 3.465 V
Τεχνολογία SRAM - Synchronous Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 119-PBGA (14x22)
Σειρά - Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 119-BGA Αλλα ονόματα 71V25761SA200BGI
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή SRAM - Synchronous Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 200MHz 5ns 119-PBGA (14x22) Συχνότητα ρολογιού 200MHz