IDT71V25761S200PF
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT71V25761S200PF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή προϊόντος IC SRAM 4.5M PARALLEL 100TQFP
Φύλλα δεδομένων: 1.IDT71V25761S200PF.pdf2.IDT71V25761S200PF.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IDT71V25761S200PF Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 5296 pcs Φύλλο δεδομένων 1.IDT71V25761S200PF.pdf2.IDT71V25761S200PF.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page - Τάσης - Προμήθεια 3.135 V ~ 3.465 V
Τεχνολογία SRAM - Synchronous Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 100-TQFP (14x14)
Σειρά - Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 100-LQFP Αλλα ονόματα 71V25761S200PF
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Τύπος μνήμης Volatile
Μέγεθος μνήμης 4.5Mb (128K x 36) Διασύνδεση μνήμης Parallel
Μορφή μνήμης SRAM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Λεπτομερής περιγραφή SRAM - Synchronous Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 200MHz 5ns 100-TQFP (14x14) Συχνότητα ρολογιού 200MHz