IDT71T75602S100PFGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT71T75602S100PFGI Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή προϊόντος IC SRAM 18M PARALLEL 100TQFP
Φύλλα δεδομένων: IDT71T75602S100PFGI.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IDT71T75602S100PFGI Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 4320 pcs Φύλλο δεδομένων IDT71T75602S100PFGI.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page - Τάσης - Προμήθεια 2.375 V ~ 2.625 V
Τεχνολογία SRAM - Synchronous ZBT Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 100-TQFP (14x14)
Σειρά - Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 100-LQFP Αλλα ονόματα 71T75602S100PFGI
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Τύπος μνήμης Volatile
Μέγεθος μνήμης 18Mb (512K x 36) Διασύνδεση μνήμης Parallel
Μορφή μνήμης SRAM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 18Mb (512K x 36) Parallel 100MHz 5ns 100-TQFP (14x14) Συχνότητα ρολογιού 100MHz