IDT70P3337S233RMI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT70P3337S233RMI Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή προϊόντος IC SRAM 9M PARALLEL 576FCBGA
Φύλλα δεδομένων: IDT70P3337S233RMI.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IDT70P3337S233RMI Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 5657 pcs Φύλλο δεδομένων IDT70P3337S233RMI.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page - Τάσης - Προμήθεια 1.7 V ~ 1.9 V
Σειρά - Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 576-BBGA, FCBGA Αλλα ονόματα 70P3337S233RMI
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 4 (72 Hours) Τύπος μνήμης Volatile
Μέγεθος μνήμης 9Mb (512K x 18) Διασύνδεση μνήμης Parallel
Μορφή μνήμης SRAM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Λεπτομερής περιγραφή SRAM - Dual Port, Synchronous QDR II Memory IC 9Mb (512K x 18) Parallel 233MHz 7.2ns 576-FCBGA (25x25) Συχνότητα ρολογιού 233MHz