IDT6116LA45SO8
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC SRAM 16K PARALLEL 24SOIC
Φύλλα δεδομένων: IDT6116LA45SO8.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IDT6116LA45SO8 Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 4079 pcs Φύλλο δεδομένων IDT6116LA45SO8.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 45ns Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V
Τεχνολογία SRAM - Asynchronous Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 24-SOIC
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Αλλα ονόματα 6116LA45SO8
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount