IDT3CP0C02-75NSGE
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT3CP0C02-75NSGE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή προϊόντος IC OSC PROG TIMER 75MHZ 4-VFQFPN
Φύλλα δεδομένων: IDT3CP0C02-75NSGE.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IDT3CP0C02-75NSGE Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή IC OSC PROG TIMER 75MHZ 4-VFQFPN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4735 pcs Φύλλο δεδομένων IDT3CP0C02-75NSGE.pdf
Τάσης - Προμήθεια 1.62 V ~ 3.6 V Τύπος Programmable Timer
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 4-VFQFPN (5x3.2) Σειρά -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 4-VDFN
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Συχνότητα 75MHz Λεπτομερής περιγραφή Programmable Timer IC 75MHz 4-VFQFPN (5x3.2)
Τρέχουσες - Προμήθεια 2.5mA Κόμης -