IDT3CP0C02-24NSGE
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT3CP0C02-24NSGE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή προϊόντος IC OSC PROG TIMER 24MHZ 4-VFQFPN
Φύλλα δεδομένων: IDT3CP0C02-24NSGE.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IDT3CP0C02-24NSGE Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή IC OSC PROG TIMER 24MHZ 4-VFQFPN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5200 pcs Φύλλο δεδομένων IDT3CP0C02-24NSGE.pdf
Τάσης - Προμήθεια 1.62 V ~ 3.6 V Τύπος Programmable Timer
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 4-VFQFPN (5x3.2) Σειρά -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 4-VDFN
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Συχνότητα 24MHz Λεπτομερής περιγραφή Programmable Timer IC 24MHz 4-VFQFPN (5x3.2)
Τρέχουσες - Προμήθεια 2.5mA Κόμης -
Αριθμός μέρους βάσης IDT3CP0C02
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
IDT3CP0C02-30NSGE
IDT3CP0C02-30NSGE
Περιγραφή: IC OSC PROG TIMER 30MHZ 4-VFQFPN
Σε απόθεμα: 5757 pcs
Κατεβάστε: IDT3CP0C02-30NSGE.pdf
RFQ
Περιγραφή: IC OSC PROG TIMER 62.5MHZ
Σε απόθεμα: 4153 pcs
Κατεβάστε: IDT3CP0C02-62.5NSGE.pdf
RFQ
IDT3CP0C02-24NSGET
IDT3CP0C02-24NSGET