IDT23S05T-1DC8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC CLK BUFFER PL ZD 8-SOIC
Φύλλα δεδομένων: 1.IDT23S05T-1DC8.pdf2.IDT23S05T-1DC8.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IDT23S05T-1DC8 Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 5460 pcs Φύλλο δεδομένων 1.IDT23S05T-1DC8.pdf2.IDT23S05T-1DC8.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.3 V ~ 2.7 V Τύπος Zero Delay Buffer
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC Σειρά -
Λόγος - Είσοδος: Έξοδος 1:5 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PLL Yes with Bypass
Παραγωγή CMOS, LVTTL Αλλα ονόματα 23S05T-1DC8
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Εισαγωγή LVTTL
Συχνότητα - Max 133MHz Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής No/No