FXO-LC725-266
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
FXO-LC725-266 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή προϊόντος OSC XO 266.000MHZ LVDS SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.FXO-LC725-266.pdf2.FXO-LC725-266.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
300 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FXO-LC725-266
Αριθμός εξαρτήματος FXO-LC725-266 Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή OSC XO 266.000MHZ LVDS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 50170 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FXO-LC725-266.pdf2.FXO-LC725-266.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.5V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm) Σειρά XPRESSO™ FXO-LC72
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Strip
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή LVDS
Αλλα ονόματα FX7LSHBF266.0 Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.055" (1.40mm)
Λειτουργία Enable/Disable Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm
Συχνότητα 266MHz Λεπτομερής περιγραφή 266MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 44mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) -