ADC1207S080HW/C2,5
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος ADC 12BIT PAR 80MHZ 48HTQFP
Φύλλα δεδομένων: ADC1207S080HW/C2,5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ADC1207S080HW/C2,5 Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή ADC 12BIT PAR 80MHZ 48HTQFP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5974 pcs Φύλλο δεδομένων ADC1207S080HW/C2,5.pdf
Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή 5V Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική 5V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 48-HTQFP Σειρά -
Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) 80M Τύπος αναφοράς Internal
Αναλογία - S / H: ADC 1:1 Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 48-TQFP Exposed Pad Αλλα ονόματα 568-5643
ADC1207S080HW/C2,5-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός εισόδων 1
Αριθμός Bits 12 Αριθμός μετατροπέων A / D 1
Τύπος εισόδου Differential Χαρακτηριστικά -
Διαμόρφωση S/H-ADC Αριθμός μέρους βάσης ADC1207S
Αρχιτεκτονική -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ADC1207S080HW/C1:5
ADC1207S080HW/C1:5
Κατασκευαστές: N/A
Περιγραφή: IC ADC 12BIT PAR 80MHZ 48-HTQFP