ADC0804S050TS/C1,1
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC ADC 8BIT PAR 50MHZ 28-SSOP
Φύλλα δεδομένων: ADC0804S050TS/C1,1.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ADC0804S050TS/C1,1 Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή IC ADC 8BIT PAR 50MHZ 28-SSOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4788 pcs Φύλλο δεδομένων ADC0804S050TS/C1,1.pdf
Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή 5V Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική 5V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 28-SSOP Σειρά -
Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) 50M Τύπος αναφοράς External
Αναλογία - S / H: ADC - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Αλλα ονόματα 935286633118
ADC0804S050TS/C1-T
ADC0804S050TS/C1-T-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός εισόδων 1