8N4SV75FC-0122CDI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC OSC VCXO 320MHZ 6-CLCC
Φύλλα δεδομένων: 1.8N4SV75FC-0122CDI.pdf2.8N4SV75FC-0122CDI.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
364 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 8N4SV75FC-0122CDI Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή IC OSC VCXO 320MHZ 6-CLCC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6164 pcs Φύλλο δεδομένων 1.8N4SV75FC-0122CDI.pdf2.8N4SV75FC-0122CDI.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.375 V ~ 2.625 V Τύπος VCXO
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 6-CLCC (7x5) Σειρά FemtoClock® NG
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 6-CLCC
Αλλα ονόματα IDT8N4SV75FC-0122CDI
IDT8N4SV75FC-0122CDI-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Συχνότητα 320MHz
Λεπτομερής περιγραφή VCXO IC 320MHz 6-CLCC (7x5) Τρέχουσες - Προμήθεια 136mA
Κόμης - Αριθμός μέρους βάσης IDT8N4SV75FC
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
8N4SV75FC-0121CDI8
8N4SV75FC-0121CDI8
Περιγραφή: IC OSC VCXO 180MHZ 6-CLCC
Σε απόθεμα: 6602 pcs
Κατεβάστε: 8N4SV75FC-0121CDI8.pdf
RFQ
Περιγραφή: IC OSC VCXO 75MHZ 6-CLCC
Σε απόθεμα: 6132 pcs
Κατεβάστε: 8N4SV75FC-0124CDI8.pdf
RFQ
8N4SV75FC-0122CDI8
8N4SV75FC-0122CDI8