8N4SV75BC-0100CDI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC
Φύλλα δεδομένων: 1.8N4SV75BC-0100CDI.pdf2.8N4SV75BC-0100CDI.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
364 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 8N4SV75BC-0100CDI Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5059 pcs Φύλλο δεδομένων 1.8N4SV75BC-0100CDI.pdf2.8N4SV75BC-0100CDI.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.375 V ~ 2.625 V Τύπος VCXO
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 6-CLCC (7x5) Σειρά FemtoClock® NG
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 6-CLCC
Αλλα ονόματα IDT8N4SV75BC-0100CDI
IDT8N4SV75BC-0100CDI-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Συχνότητα 100MHz
Λεπτομερής περιγραφή VCXO IC 100MHz 6-CLCC (7x5) Τρέχουσες - Προμήθεια 136mA